Agencje Pracy Tymczasowej

Jaka koncepcja stoi za budową HR Panoramy

PLATFORMA HR PANORAMA

Wiele narzędzi tworzących jeden spójny system

HR Panorama usprawnia podstawowe procesy kadrowe, automatyzując i upraszczając cykle zatwierdzania za pomocą jednego kliknięcia. Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika ułatwia żmudne zadania. HR Panorama oferuje narzędzia które pomogą w każdym etapie życia pracownika, od momentu wystawienia oferty o pracę, poprzez przyjazny i angażujący onboarding, przechowywanie informacji i dokumentów pracowniczych, rejestrację czasu pracy oraz nieobecności, na offboardingu kończąc.

Nasze podejście

Elastyczność

Kluczowym dla nas zadaniem jest, aby HR Panorama była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Uważnie słuchamy ich głosów i rozwijamy nasz system biorąc je pod uwagę.

Przyjazny interfejs

Zależy nam na tym, aby pracownicy chcieli używać HR Panoramy, a nie traktowali tego jako zło konieczne. Dlatego staramy się maksymalnie uproszczać i automatyzować procesy tam, gdzie to możliwe.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Trzymamy rękę na pulsie, aby nasz system nadążał za trendami a jednocześnie zapewniać bezpieczeństwo danych naszych Klientów.

Składowe HR Panoramy

Zarządzanie personelem

To ty decydujesz o zmianach personalnych, uczestnictwu wprojektach/grupach i przypisywaniu dostępu oraz ról w systemie. Tworzyszankiety, delegujesz zadania i oceniasz umiejętności.

Onboarding

Wykreujesz kulturę organizacji w oczach osób nowo zatrudnionych. Zaprojektuj różne procesy wdrożenia. Monitoruj postępy, wyciągaj wnioski i identyfikuj problemy zbierając feedback.

Urlopy i nieobecności

Dobry workflow przede wszystkim! Sprawnie zarządzaj absencjami, akceptuj wnioski i przypisuj zastępstwa.

Wydarzenia firmowe

Trzymaj ręke na pulsie! Kalendarz firmowy pomoże Ci w uporaniu się z zarządzaniem licznymi eventami w organizacji.

Zliczanie czasu pracy

Ile wyzwań tyle możliwości ich zrealizowania wraz z HR Panoramą. Gromadź timesheety z biur, terenu i kart magnetycznych oraz eksportuj je do programów płacowych.

Zarządzanie projektami

Stwórz szablon projektu bez granic, dodaj ankiety, pola opisowe notatki, kontakty, wytyczne oraz lokalizacje. Przypisz pracowników, monitoruj i zarządzaj czasem pracy.

Dokumentacja pracownicza

Wszystko w formie cyfrowej, z historią zmian i poziomami dostępu. Samoobsługa pracownika przyspiesza proces przepływu dokumentacji.

Ogłoszenia wew. firmowe

Tablica ogłoszeń wszelakich. Wykorzystaj wedle uznania.

Rekrutacja

Kompleksowe narzędzie klasy ATS. Interaktywny kanban, gromadzenie danych, śledzenie źródeł i tworzenie ofert pracy. Personalizowana strona www.

Struktura organizacyjna

Graficzna wizualizacja schematu stanowisk w firmie wraz z osobami podległymi, departamentami i lokalizacjami.

Inwentarz

Służy do utworzenia dobra w systemie wraz z jego szczegółowymi danymi, listą dostawców oraz producentów. Przypisywania do pracownika i lokalizacji, rozliczania podjęć i zwrotów.

Wiadomości

Wysyłane w systemie, mailowo lub SMS-em.
Czat zbiorowy i szablony wiadomości zaoszczędzą Twój czas, historia zapisywana jest na bieżąco.

Pulpity i raporty

Każdy moduł wyposażony jest w indywidualny pulpit z kluczowymi i aktualnymi informacjami na temat pracowników, dokumentów, ofert pracy, etc.

Outsourcing

Rekrutacja lub procesy płacowe? A może trudny projekt? Zlec zadania firmie zewnętrznej, udostępnij system będąc na bieżąco z danymi.

Integracje

Dopasowujemy się dla Twojej wygody. Połącz HR Panoramę z komunikatorami i kalendarzami popularnych dostawców.

x